Skip to content

Blog sklepu internetowego

Blog może nie jest oczywistym rozwiązaniem dla strony do e-handlu, jednak może przynieść wiele korzyści. Google lubi pojawienie się świeżej zawartości na stronach internetowych, ponieważ to świadczy o aktywności witryny. Publikując regularnie nowe artykuły czy aktualności ciągle pozostajesz widoczny dla wyszukiwarek.

Co można publikować?

Możesz pisać o nowych produktach, które pojawiły się w Twoim sklepie internetowym. Czasami można udostępniać aktualne sezonowe treści, np. poradnik o prezentach świątecznych. Publikując nowy tekst, nie zapomnij użyć słów kluczowych, w szczególności tych, których nie ma na stronie głównej.

Użytkownik będzie czytał Twoje najnowsze wpisy, czyli spędzał sporo czasu na Twojej stronie i przejdzie bezpośrednio do sklepu.

To jest właśnie to co podoba się Google! Upewnij się, że to co publikujesz jest łatwe do przeczytania, zawiera słowa kluczowe, może być udostępnione w sieciach społecznościowych.

Zasadniczo każdy post w Twojej witrynie e-commerce podwyższa Twoje pozycje w wynikach wyszukiwania. Za niedługo zobaczysz skutki!