Skip to content

Najlepszy kreator witryn dla e-handlu

Stworzenie strony jest kluczowe dla sukcesu sklepu w internecie. Ciężko jest zdecydować jakie narzędzie pomoże osiągnąć sukces. Można tworzyć stronę od zera. Zalety: nie mamy żadnych ograniczeń i kodowanie jest darmowe. Jednak zajmuje to naprawdę dużo czasu i wymaga głębokiej wiedzy w zakresie HTML/CSS itd. Rozwiązaniem są kreatory witryn. Jak wybrać ten najlepszy?

Shopify

To jest narzędzie do tworzenia witryn dla e-handlu. Nie trzeba być informatykiem, żeby poradzić sobie z shopify. Różne narzędzia, dobrze zaprojektowane motywy i zrozumiały interfejs pomagają z drobnego sprzedawcy przekształcić sklep w imperium handlu elektronicznego. Wadą jest wysoka cena. Jeśli zainwestujesz, można zrobić coś naprawdę fajnego.

Wix

Chyba najbardziej znany w Polsce kreator to Wix. Podstawowe narzędzia Wix’a to kreator “przeciągnij i upuść” i obszerna biblioteka szablonów. Nie jest on dedykowany do e-handlu, jednak ma potrzebne Ci funkcje. Ponadto ma niewygórowane ceny.

Wix jest tańszy, ale Shopify daje więcej możliwości. W zależności od Twoich finansów, możesz wybrać ten kreator, który Ci pasuje.